Zamiast kosztownych szkoleń z wystąpień publicznych, wybierz metodę kształcącą te same umiejętności taniej i przyjemniej.

Jak dołączyć do Toastmasters Gdynia?


Dla kogo jest Toastmasters?


W Toastmasters powitamy Cię w miłej, przyjacielskiej atmosferzeCeny jedno- lub dwudniowych szkoleń z wystąpień publicznych sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Indywidualne szkolenia z osobistym trenerem, to wydatek rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Toastmasters, proponuje Ci sprawdzony przez dziesiątki lat i stosowany na całym świecie kompleksowy program kształcenia kompetentnych mówców i liderów za…

35 zł miesięcznie!

Członkiem Klubu Toastmasters Gdynia może zostać każdy, kto chce rozwijać swoje umiejętności przemawiania publicznego, a także kształtowania predyspozycji liderskich. Aby przystąpić do Klubu wystarczy wypełnić krótką deklarację członkowską i dokonać pierwszej wpłaty.

Dlaczego “aż” tyle? 😉


Na start dostaniesz pełny zestaw materiałów do nauki i wsparcie bardziej doświadczonych członków Klubu.Opłata członkowska wynosi 210 zł i jest uiszczana raz na 6 miesięcy. Przy pierwszej rejestracji należy doliczyć jednorazowy koszt podręczników oraz przystąpienia do światowej organizacji Toastmasters International w wysokości 90 zł. Każdy członek otrzymuje w ramach tej kwoty zestaw startowy, czyli:

  • podręczniki wydane przez TM International (Competent Communication + Competent Lidership) w języku angielskim,
  • tłumaczenie obydwu podręczników w polskiej wersji językowej.

Ponadto co miesiąc na podany adres korespondencyjny przesyłany jest magazyn Toastmasters (w języku angielskim) zawierający mnóstwo podpowiedzi i technik dotyczących przywództwa i komunikacji.

Toastmasters działa na zasadach organizacji non-profit. Składki czlonkowskie pozytkowane są na takie potrzeby klubu, jak wynajem sali spotkań oraz opłaty licencyjne Toastmasters International.

Masz wątpliwości? To zrozumiałe!


Zanim zdecydujesz się przyłączyć do Klubu możesz skorzystać z 4 spotkań pokazowych zupełnie za darmo. Przekonaj się, że warto do Nas dołączyć! Wszystkich informacji dotyczących przystąpienia do Klubu udzieli Ci Wiceprezes ds. Członkowstwa.

Ważne!

Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli przed Twoimi odwiedzinami poświęcisz chwilę swego cennego czasu na zapoznanie się z treścią klubowego Regulaminu >>

share on